НАДІШЛІТЬ ВАШУ НОВИНУ ДО РЕДАКЦІЇ


     

     

     

     

     

    У Черкасах стартує Всеукраїнський турнір з футболу

    У рамках підготовки до весняної частини ДЮФЛУ у Черкасах відбудеться представницький Всеукраїнський турнір серед юнаків 2004 р.н. Про це повідомляє Черкаський спорт.

    3 24.03-28.03.2019 у Черкасах на базі СК ДЮСШ «Дніпро-80» за почесний кубок позмагаються 12 команд з різних куточків країни. Черкаси представлені трьома колективами «Дніпро-80» (Жало Б.), СДЮШОР (Халявка Р./Піроженко М.), «Дніпро-80» 2003 (Літовкін В.)


    Розклад ігор Всеукраїнського турніру «Весняний Кубок ДЮСШ «Дніпро-80»

    24.03 (неділя)

    09.00. «Сталь» – СДЮШОР

    10.20. «Дніпро-80» – ДЮСШ-1

    11.40. «Дніпро-80» 2003 – ДЮСШ-15

    13.00. «Чайка» – «КОДЮСШ-Арсенал»

    14.20. «Кремінь» – «КОДЮСШ-Арсенал-2»

    15.40. «Арсенал» – «Аметист»


    25.03 (понеділок)

    09.00. «Дніпро-80» – «Кремінь»

    10.20. «Чайка» – СДЮШОР

    11.40. «ДЮСШ-15» – «Арсенал»

    13.00. «Аметист» – «Дніпро-80» 2003

    14.20. «КОДЮСШ-Арсенал» – «Сталь»

    15.40. ДЮСШ-1 – «КОДЮСШ-Арсенал-2»


    26.03 (вівторок)

    09.00. «Дніпро-80» 2003 – «Арсенал»

    10.20. «Аметист» – ДЮСШ-15

    11.40. «Кремінь» – ДЮСШ-1

    13.00. «Сталь» – «Чайка»

    14.20. «КОДЮСШ-Арсенал-2» – «Дніпро-80»

    15.40. СДЮШОР – «КОДЮСШ-Арсенал»


    27.03 (середа)

    09.00. Ігри за 9-12 місця

    10.20. Ігри за 5-8 місця

    11.40. Ігри за 1-4 місця

    13.00. Ігри за 1-4 місця

    14.20. Ігри за 5-8 місця

    15.40. Ігри за 9-12 місця


    28.03.
    9.00.
    10.20.
    11.40. Гра за 3-4 місця

    13.00. Фінал

    14.20.
    15.40.

    Витяг з регламенту Всеукраїнського турніру «Весняний Кубок ДЮСШ «Дніпро-80»» серед юнаків 2004 р.н.


    1. На груповому етапі команди в 3 групах по чотири грають за коловою системою. Місця в групах визначаються за найбільшою кількістю очок. У випадку рівної кількості очок у двох або більше команд місця визначаються:

    – за результатами ігор між претендентами;

    – за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів в іграх між претендентами;

    – за більшою кількістю забитих м’ячів в іграх між претендентами;

    – за кращою різницею м’ячів в усіх іграх;

    – жеребкуванням.

    2. На другому етапі команди розподіляються на 3 групи: за 1-4,5-8,9-12 місця.

    За 1-4 місця змагаються переможці груп та краща друга команда,яка визначається наступним чином:

    – більша кількість очок;

    – краща різниця м’ячів;

    – більша кількість забитих м’ячів;

    – жеребкуванням.

    За 5-8 місця змагаются 2 інші команди,які посіли другі місця в групах,та дві кращі команди,які посіли 3 місця. 

    За 9-12 місця змагаются гірша команда з 3 місця та команди,останні в групах.
    На цьому етапі не зустрінуться команди,які грали між собою на груповому етапі.

    В заключний день турніру відбуваються стикові ігри.

    На етапах плей-оф та стикових ігор,в разі нічийного результату,пробиваються по 5 11-метрових ударів.

    210319 2
    Поділитися з:
    Коментувати

    Залишити коментар