НАДІШЛІТЬ ВАШУ НОВИНУ ДО РЕДАКЦІЇ

“Голуба нафіг!” – черговий скандал в обласному футболі

18 липня на «ЛНЗ-Арені» відбувся фінальний матч Кубку області з футболу. У ньому зійшлись «Базис» та «Златокрай».

Як повідомляє ТАБЛО про перебіг поєдинку:

У першому таймі відразу потужну атаку вдалось провести Златокраю. Гостро пробив Артем Олійник. Надалі команди грали за рівної боротьби. Мав шанси на 30 хвилині поєдинку вийти вперед Златокрай. Арбітр відмінив забитий м’яч у ворота суперників, який забив Андрій Горбинко. Перший тайм завершили 0:0.

По перерві Златокрай грав активніше, Базис грав більше в обороні. Проте, за декілька хвилин Вячеслав Ткаченко обіграв захисників Златокраю і пробив у ворота суперників. 1:0- вперед виходить Базис. Златокрай не зупинявся і проводив раз по разу атаки. Проте, без успішно.

У підсумку Базис володар Кубку області з футболу.

Саме незарахований гол золотоніської команди слугував черговою гучною заявою від уже екс-гравця Златокраю Миколи Безгуби:

“… Футбольні люди розуміють, що був би рахунок після першого тайму (перед другим таймом) на нашу користь і 0-0 – це ж зовсім інший матч і вони (гравці Златокраю – ред.) вийшли б із зовсім іншими моментами на другий тайм , футбол був би зовсім інший! Тому… ну, Погорілий (арбітр матчу – ред.) – чмо! Вибачте мене на слові.. “Воно” не достойне говорити, що “воно” арбітр… Фощій (перший заступник обласної асоціації футболу – ред.) – дно! Голуба (Голова обласної асоціації футболу – ред.) треба слать… Всьо, все треба міняти, Голуба – нафіг! Фощія – нафіг! пенсію всю нафіг, все.

Владислав Голуб очолює  федерації футболу Черкаської області (а нині Асоціацію) з жовтня 2015 року. Тоді він був призначений із гучними скандалами, зокрема багато районних футбольних функціонерів говорили про адміністративний тиск із боку ркерівників районних адміністрацій із вимогами голосувати саме за Голуба.

З того часу у Вищій лізі обласного чемпіонату залишилося лише 6 команд і більшість турів змагань супроводжуються гучними скандалами.