НАДІШЛІТЬ ВАШУ НОВИНУ ДО РЕДАКЦІЇ


 

 

 

 

 

Гмнастки зі школи “Спартак” успішно виступили у Відкритому чемпіонаті міста

Про це повідомляють у ДОГП ЧМР.

Впевнену ПЕРЕМОГУ у цих змаганнях здобули:


ХАРЧЕНКО АННА (за програмою МС, 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), 
ФІЛОНЕНКО НІКА (за програмою КМС, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), 
БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ (за програмою КМС, 2006 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), 
МОНКЕ ОЛЕКСАНДРА (за програмою ІІ розряду, 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), 
ПРОЦЕНКО ДІАНА (за програмою ІІ р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), 
ЦИМБАЛ ОЛЕКСАНДРА (за програмою І юн.р., 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор).
      СРІБНУ нагороду змагань вибороли: 
Орел Валерія (за програмою МС, 2002-2003 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), Плахотник Юлія (за програмою КМС, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Синьоок Марія (за програмою КМС, 2006 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Александрова Анастасія (за програмою І розряду об.+дов.пр., 2007-2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),
Дуженко Вероніка (за програмою І розряду, 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Черній Анастасія (за програмою ІІ розряду, 2008 р.н., тренери: АфанасьєваТетяна, Рубан Юрій), Шептурова Марія (за програмою ІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),Каграманова Карина (за програмою ІІр., 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна), Удала Анастасія (за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Притула Анжела (за програмою ІІІр., 2008 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна), Кукла Вероніка, (за програмою ІІІр., 2008 р.н., тренери: Блищик Віктор,Бордовська Тетяна), Волинець Альона, (за програмою ІІІр., 2011-2012 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), БогатіковаКаріна,   (за програмою І юн.р., 2010 р.н., Афанасьєва Тетяна), Гречана Діана,  (за програмою І юн.р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, КрасовськаАлла), Делікатна Аліса (за програмою І юн.р., 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр).

БРОНЗОВУ нагороду змагань вибороли:

Смірнова Яна,(за програмою КМС, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Шевченко Яна, (за програмою І розряду об.+дов.пр., 2007-2008 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), 
Нашкородова Ліза (за програмою І розряду 2008 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), Федоренко Глорія, (за програмою ІІ розряду, 2008 р.н., тренери: АфанасьєваТетяна, Рубан Юрій),  Стрембіцька Єлизавета, (за програмою ІІр., 2010 р.н., тренери: БлищикВіктор, Бордовська Тетяна), Луняка Анна, (за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: АфанасьєваТетяна, Рубан Юрій),  Меркулова Поліна, (за програмою ІІІр., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Гонтар Вероніка, (за програмою ІІІр., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Капустян Злата, (за програмою ІІІр., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), Проценко Яна  (за програмою ІІІр., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла), МандибураЄлизавета, (за програмою І юн.р.,, 2009 р.н., тренери: АфанасьєваТетяна, Рубан Юрій),  Широкова Марія(за програмою І юн.р.,, 2009 р.н., тренери: АфанасьєваТетяна, Рубан Юрій), СоломахаВікторія(за програмою І юн.р., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), Слюсар Яна, (за програмою І юн.р., 2013 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр).

У фінальних змаганнях на окремих приладах жіночого багатоборства:                                                                                                     

АННА ХАРЧЕНКО стала Чемпіонкою на різновисоких брусах, колоді та вільних вправах, срібну нагороду виборола у вправах на опорному стрибку. 
ФІЛОНЕНКО НІКА стала Чемпіонкою на брусах, виборола срібну нагороду у опорному стрибку, на колоді та вільних вправах.

СИНЬООК МАРІЯ стала Чемпіонкою на вільних вправах.

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ виборола срібну нагороду на брусах, отримала бронзову медаль на вільних вправах.

ПЛАХОТНИК ЮЛІЯ  отримала бронзову медаль у вправах на опорному стрибку. 

СМІРНОВА ЯНА отримала бронзову медаль на колоді.

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі з гімнастики спортивної: Бордовська Т.В., Красовська Алла Л., Красовська Анастасія, Блищик В.С., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І., тренери-викладачі з акробатики: Літовкін О.В., Черненко Д. О., хореографи : Нечмірьова В.М., Зуєва Т.І.

Вітаємо гімнасток, тренерів та батьків спортсменів!!!

Поділитися з:
Коментувати

Залишити коментар