НАДІШЛІТЬ ВАШУ НОВИНУ ДО РЕДАКЦІЇ

«Базис» володар Кубку області з футболу

Сьогодні на «ЛНЗ-Арені» відбувся фінальний матч Кубку області з футболу. У ньому зійшлись «Базис» та «Златокрай». Про це повідомляє ТАБЛО.

У першому таймі відразу потужну атаку вдалось провести Златокраю. Гостро пробив Артем Олійник. Надалі команди грали за рівної боротьби. Мав шанси на 30 хвилині поєдинку вийти вперед Златокрай. Арбітр відмінив забитий м’яч у ворота суперників, який забив Андрій Горбинко. Перший тайм завершили 0:0.

По перерві Златокрай грав активніше, Базис грав більше в обороні. Проте, за декілька хвилин Вячеслав Ткаченко обіграв захисників Златокраю і пробив у ворота суперників. 1:0- вперед виходить Базис. Златокрай не зупинявся і проводив раз по разу атаки. Проте, без успішно.

У підсумку Базис володар Кубку області з футболу.